Image Image Image Image Image Image Image Image Image

O nas

 
Rzetelny, doświadczony i lojalny partner w realizacji Twoich planów biznesowych. Naszą specjalizacją jest wspieranie procesów sprzedażowych z wykorzystaniem najlepszych narzędzi informatycznych.

Dariusz Dubielis

Misja

Fundamentem naszego działania jest skuteczność w realizacji Twojego celu. Do jego osiągnięcia prowadzi nieskończenie wiele dróg, dla Twojej firmy zawsze wybieramy optymalną. Do Twojej dyspozycji oddaję najlepsze na rynku zespoły ekspertów i osobiście dbam o bliską i otwartą współpracę Venitech z Twoją firmą. Wspieramy twój sukces wykorzystując znajomość specyfiki Twojego rynku oraz najlepsze technologie IT i czerpiemy z tego ogromną satysfakcję. Sprawdź nas i przekonaj się co potrafimy.

Dariusz Dubielis, założyciel i prezes zarządu Venitech
team

Zespół

Naszym największym atutem jest wiedza o procesach biznesowych największych firm i korporacji działających na rynku B2B i B2C. Stanowimy zespół bardzo doświadczonych inżynierów. Nasze kompetencje wielokrotnie potwierdziliśmy realizując duże projekty informatyczne. Uczestniczyliśmy w projektach zbudowania kilkunastu firm od podstaw, dostarczając kompletne zaplecze informatyczne. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam zaproponować technologiczną receptę na Twoje wyzwania biznesowe. Nasza determinacja i motywacja gwarantuje powodzenie projektu. Masz pewność, że zawsze będą pracować dla Ciebie eksperci Venitech o najwyższych kwalifikacjach. Wybieramy i wdrażamy dla Twojej firmy wyłącznie narzędzia sprawdzone, zgodne z najwyższymi światowymi standardami dopasowane do charakteru i potrzeb Twojego biznesu.

Nasi partnerzy


ibm integra lighthouse microsoft torn